Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Mamy wpływ na kondycje naszej przesyłki?

Obecnie coraz więcej stawiamy na zakupy zagraniczne, przesyłki z powierzchni całego globu. Wielu osobom wydaje się, że jedynym sposobem aby paczka dotarła do nas w pełni „zdrowa” jest modlenie się aby nic się nie stało. Są jednak bardziej efektywne metody.

Co jeśli ściągamy z zagranicy na przykład samochód? Płynie on do nas w kontenerze na statku, oczywiście wiadomo co woda potrafi zrobić z karoserią. Nawet nie sama woda a wilgoć, która jest przyczyną do powstawania korozji. Ważne aby zabezpieczyć powierzchnie metalowe elementu, który chcemy chronić.

Jak się zabezpieczyć?

Jedną z najlepszych metod jest zabezpieczenie wybranego przez nas elementu bezpośrednio w paczce, skrzyni czy kontenerze. Metoda jest bardzo prosta, wystarczy zabezpieczyć naszą przesyłkę przy użyciu specjalnego produktu. Jest nim na przykład folia antykorozyjna, która tworzy fizyczną warstwę pomiędzy chronionym elementem metalowym a wilgocią czy bezpośrednio wodą. Folia zawiera preparat, który wydziela niewidoczną parę hamującą proces korozji. Para jest bezwonna i nietoksyczna.

Po wyjęciu danego elementu z pudełka nie wymaga on czyszczenia ani dodatkowych prac. Jest to prosty sposób aby zyskać pewność, że nasza przesyłka będzie w pełni bezpieczna i dotrze w dobrej kondycji. Jest wiele produktów takich jak wyżej wspomniane folie oraz papiery, płyny, emitery i pochłaniacze wilgoci. Warto pamiętać o takim zabezpieczeniu aby później w kraju nie wydać majątku na blacharza bądź żeby nie wyrzucać całego produktu do kosza. Kupując zabezpieczajmy swoje paczki nawet jeśli przesyłka jest krajowa. Na pewno jeśli ktoś regularnie wysyła paczki powinien zaciekawić się foliami antykorozyjnymi, podniesie to z pewnością standard sprzedawanych produktów. Pamiętaj, że przesyłkę zawsze możesz poddać inspekcji w miejscu docelowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *