Sprawdzone taxi w Krakowie. Czym dostać się na lotnisko w Balicach?

taxi kraków

Piękny Kraków przyciąga niczym magnes nie tylko turystów z Polski, ale także z różnych zakątków świata. Jest miejscem do życia dla tysięcy studentów i to również za ich sprawą miasto tętni życiem. Którą taksówkę w Krakowie wybrać, aby sprawnie i szybko dostać się na lotnisko lub zrobić sobie krótką wycieczkę do Zakopanego?

 

Jak wybrać komfortową i sprawdzoną taksówkę w Krakowie?

Liczba firm transportowych ogłaszających się poprzez ulotki, ale także w sieci, jest bardzo duża. Jakość, cena i zakres ich usług również. Poszukując taxi na lotnisko, warto zwrócić uwagę między innymi na opinie w internecie. Rekomendacje innych klientów to najlepsza droga do znalezienia rzetelnego i niezawodnego przewoźnika, który szybko dowiezie nas do celu.

Usługę Airport Transfer oferuje m.in. firma https://krk.taxi (należąca do CAB PL Group), która świadczy przewozy do Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice, choć nie tylko. Z usługi skorzystać mogą osoby, które chcą szybko dostać się na lotnisko, ale również ci, dla których wycieczka do Krakowa to tylko początek zwiedzania pieknej Małopolski.

 

Krk.Taxi – dlaczego warto wybrać właśnie tę firmę?

  • duża baza kierowców – współpracujemy tylko ze sprawdzonymi osobami; każdy z kierowców posiada licencję, zezwolenia i kasę fiskalną;
  • szeroka oferta – firma świadczy nie tylko transfery międzylotniskowe (Airport TAXI), ale także transfery na trasach do Beskidu Sądeckiego oraz Podhala; przewozy grupowe i zamówienia nietypowe;
  • wysoki poziom usług – za sprawą uczciwych i solidnych kierowców i monitorowania przejazdu;
  • możliwość korekty zamówienia do 12 godzin przed terminem jego realizacji;
  • niezawodność – profesjonalni kierowcy i sprawdzone trasy.

 

Z Krakowa na krótką wycieczkę – tylko z Krk.Taxi!

Zrobiłeś sobie kilkudniowy wyjazd do Krakowa, pozwiedzałeś już Stare Miasto, Wawel i Kazimierz, a teraz chcesz poznać coś innego? Zrób sobie wypad do okolicznych miejscowości, na przykład malowniczej Krynicy Zdrój. Z nami możesz również udać się do kopalni soli w Wieliczce lub do Zakopanego. W ten oto sposób wzbogacisz swój pobyt w Krakowie o kilka atrakcyjnych miejsc! Małopolska słynie z wielu pięknych miejscowości, nie tylko obiektów turystycznych, ale również górskich hal. Zamów taksówkę i ciesz się komfortowym przejazdem. Transfer pozamiejski to świetny sposób na szybkie podróżowanie i zwiedzanie regionu. Jest na dodatek stosunkowo tanie, bezpieczne i sprawne.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.