Lot w tunelu aerodynamicznym – pomysł na weekend czerwcowy

weekend lot aerodynamiczny

Długi weekend czerwcowy to chwila odpoczynku, którą można wykorzystać w aktywny sposób. Ciekawym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest zabranie całej rodziny na zajęcia w symulatorze lotu. Z tunelu mogą korzystać także dzieci. Unoszenie się w powietrzu w specjalnym do tego urządzeniu to niezapomniana zabawa dla osób, które lubią wyzwania i nowe doświadczenia.

Czym jest tunel aerodynamiczny

Tunel aerodynamiczny to inaczej symulator lotu, najczęściej wykorzystywany do ćwiczeń dla początkujących skoczków spadochronowych. Urządzenie poprzez wydzielanie bardzo silnych strumieni powietrza pozwala unieść w powietrze dorosłego człowieka. Lot w tunelu aerodynamicznym to doskonała zabawa, z której każdy może skorzystać, kupując wcześniej voucher w Internecie. Urządzenie pozwala nie tylko unosić się w powietrze, ale również ćwiczyć swobodne spadanie.

Atrakcje dla dzieci – zabawa w symulatorze lotu

Marzenia o lataniu snują najczęściej dzieci. Ich pragnienia można spełnić zabierając podopiecznych na profesjonalną lekcję latania w specjalnym tunelu aerodynamicznym. Długi weekend czerwcowy to dobry czas, aby spędzić trochę czasu z rodziną i zapewnić dzieciom aktywny wypoczynek. Z wizyty w tunelu ucieszy się każde dziecko, które marzy o lataniu i nie boi się nowych wyzwań. Silne powiewy powietrza pozwolą maluchowi poczuć się jak prawdziwy skoczek spadochronowy lub superbohater z bajek animowanych.

Bezpieczeństwo dziecka

Lot w tunelu intensywnie angażuje mięśnie ciała, dlatego jest to duży wysiłek dla dziecka. Optymalny czas zabawy w symulatorze to około 2 minuty. Dziecko przed wejściem do tunelu otrzymuje specjalny kombinezon, kask oraz gogle i przechodzi krótkie szkolenie teoretyczne. W czasie lotu, we wnętrzu kabiny, podopiecznemu towarzyszy instruktor, który dba o bezpieczeństwo i prawidłowy przebieg zabawy.

Symulator lotu dla dorosłych

Symulator lotu to wyjątkowe przeżycie, z którego mogą korzystać także dorośli. Silny wiatr wytwarzany w środku urządzenia pozwala unieść w powietrze osobę o wadze 120 kilogramów. Dorosły może latać w kabinie sam, jednak nad jego bezpieczeństwem czuwa instruktor.

Przeciwwskazania do korzystania z symulatorów lotu

Z lotów w symulatorze powinny zrezygnować kobiety w ciąży oraz osoby z zaburzeniami serca i urazami kręgosłupa. Zabrania się latania osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

 

Artykuł sponsorowany

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja
Ostatnio opublikowane przez Redakcja (zobacz wszystkie)

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert