Zakupy grupowe TRAVEL – to się opłaca!

Zakupy grupowe – zorganizowane kilkudniowe wyjazdy

Zapewne część z Was doskonale wie, czym są zakupy grupowe. Nie każdy jednak wie, że w tego rodzaju portalach, kupimy nie tylko tańszy zabieg kosmetyczny, czy kurs językowy, ale także kilkudniowe wyjazdy organizowane w kraju, a także za granicą.

Zalety ofert grupowych

Przewagą ofert wyjazdowych dostępnych w portalach służących zakupom grupowym, są podobnie, jak w przypadku pozostałych ofert, atrakcyjne ceny, których nie spotkamy w tradycyjnym biurze podróży, czy bezpośrednio w ośrodku, w którym organizowany jest wypoczynek. Ponad to wiele z opcji dostępnych grupowo posiada ofertę wyżywienia – all inclusive (posiłki i napoje wliczone w cenę pobytu), HB (śniadania i obiadokolacje) lub BB (śniadania) oraz lokalne atrakcje – w górach często są to bilety do term, karnety na stok, kuligi i inne.

Czy jest ukryty haczyk?

Oczywiście, z każdą ofertą należy się odpowiednio zapoznać – sprawdzić jej warunki, dostępne terminy (sugerujemy, by chcąc rezerwować konkretny termin, uprzednio telefonicznie, bądź mailowo, skontaktować się z obiektem i potwierdzić jego dostępność), ale wszystko co zawiera, jest dokładnie rozpisane.

Przy odrobinie uwagi nie ma zatem szans, by zakup czymkolwiek nas zaskoczył J

Czy zostaną doliczone dodatkowe opłaty?

Często zastanawiamy się jak to możliwe, że dane oferty są tak tanie? Czy aby na pewno wszystko jest wliczone, a na miejscu nie otrzymamy dodatkowego rachunku?

Siłą zakupów grupowych jest właśnie wspomniana GRUPA. To dzięki niej obiekty wypoczynkowe mogą pozwolić sobie na znaczne obniżenie cen – finalnie bardziej opłacalne jest przyjęcie 15 turystów w niższej cenie, niż 2 przy cenach normalnych.

Podobnie wygląda kwestia dodatkowych opłat – często w ofertach mamy do wyboru kilka opcji, dotyczących zazwyczaj długości i warunków pobytu. Przed zakupem warto zastanowić się, czy korzystniejsze będzie wybranie droższego wyżywienia pełnego, czy planujemy zwiedzać, zatem posiłki spożywać będziemy w terenie. Ponownie podpowiemy – uważne czytanie i zapoznawanie się w regulaminem obiektu, do jakiego planujemy się udać, zapewnia spokojny, udany i zaplanowany kosztowo pobyt!

W Polsce aktualnie w niemalże każdej części możemy znaleźć atrakcyjne oferty, które pozwolą sporo zaoszczędzić i spędzić niezapomniane chwile!

Polecamy sprawdzić INFOBUZER – zakupy grupowe Katowice, Kraków, Warszawa, Poznań i wiele więcej!

*artykuł sponsorowany

Specjaliści ds. copywritingu
Kreowanie treści jest dla nas pracą, pasją i sposobem życia, którym dzielimy się z czytelnikami. Tworzymy teksty dostosowane do każdej tematyki – unikalne, angażujące, wychodzące naprzeciw potrzebom użytkowników i prowokujące do dyskusji.
Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *