Trener personalny – jak zostać?

Praca na walizie?

Trener personalny może być zawodowo związany z jedną siłownią bądź miejscem lecz może również powadzić swoją działalność na całym świecie. Niezależnie od swoich preferencji jako trener możemy prowadzić swoich podopiecznych internetowo. Oczywiście nie możemy wtedy faktycznie przeprowadzać  z nimi treningów lecz przy założeniu, że chcemy zwiedzać świat możemy prowadzić ludzi w wielu krajach i zwiedzać je zarazem. Przy okazji będziemy mogli poznać personalnie swoich podopiecznych i poprowadzić im kilka treningów. Kluczowe pytanie tytułowe brzmi, trener personalny jak zostać? Przy takiej działalności ważne są kwalifikacje, które możemy zdobyć w takich miejscach jak Akademia Mistrzostwa Sportowego. Odbywają się tam nie tylko kursy lecz także szkolenia, które mogą zwiększyć naszą wiedzę z zakresu dietetyki, fitnessu czy treningu funkcjonalnego.

Jak zdobyć uprawnienia?

Najpierw trzeba wybrać miejsce ponieważ kursy prowadzone są w całej Polsce, następnie termin. Później opłacić kurs, w razie wypadku nasze pieniądze do nas wrócą bądź zostanie uzgodniony inny termin kursu. Dalej, udajemy się na kurs, zdajemy egzamin i otrzymujemy już certyfikat pozwalający nam na prace jako trener personalny. Inną opcją może być instruktor pływania bądź kurs na instruktora fitness.AMS oferuje wiele różnych kursów i szkoleń.

Możliwości

Po kursie możemy oferować swoje usługi w całej Europie, nie musimy ograniczać się tylko do Polski. Jeśli komuś spodobał się pomysł trenera personalnego jeżdżącego po świecie powinien spróbować najpierw pracy w kraju, oczywiście dopiero po uzyskaniu certyfikatu na kursie. Jeśli komuś spodoba się ta praca może próbować rozszerzać swoją działalność po innych krajach a później kontynentach.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *