Rolety dzień noc na wymiar – doskonałe rozwiązanie do pokoi hotelowych

Choć mogłoby się wydawać, że zakup rolet okiennych do hotelu to zadanie niewymagające specjalnego zaangażowania, nie jest to wcale takie proste. Mało kto z nas wie, że istnieje coś takiego jak przepisy kategoryzacji hoteli, które nakazują hotelarzom stosowanie się do pewnych wytycznych w tej kwestii, a mianowicie – pokoje hotelowe muszą być wyposażone w firany, zasłony oraz żaluzje lub rolety, przepuszczające światło lub zaciemniające, dopuszcza się także produkty dwufunkcyjne. W rękach inwestorów pozostaje reszta, czyli wybór kolorystyki, tekstyliów oraz modelu rolet bądź żaluzji.

Dekoracja okna pokoju hotelowego przede wszystkim musi być praktyczna oraz estetyczna. Najczęściej używa się tekstyliów w stonowanych kolorach, nie rzucających się w oczy. Co więcej, w zależności od standardu obiektu, produkty użyte do dekoracji muszą spełniać odpowiednie parametry. Konieczne jest zwrócenie szczególnej uwagi na wymogi techniczne oraz prawne, które mówią iż konieczne jest stosowanie materiałów trudnopalnych i zaciemniających. Jak zatem sprostać wszystkim wymaganiom dbając jednocześnie o estetykę, uniwersalność i panujące trendy? Odpowiedź jest prosta – rolety dzień noc na wymiar! Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w dalszej części artykułu.

Rolety dzień noc na wymiar – lider wśród rolet na przestrzeni ostatnich lat

Ten rodzaj rolet to bestseller ostatnich lat wśród dekoracji okiennych. Możemy je spotkać zarówno w licznych domach prywatnych, jak i budynkach użyteczności publicznej. Można je kupić w wielu wariantach kolorystycznych, a dodatkowo, dopasować rozmiarem do najbardziej niewymiarowego okna. Co więcej spełniają wymogi przepisów kategoryzacji hoteli, są bowiem dwufunkcyjne – przepuszczają światło i zaciemniają, gość hotelu sam może decydować ile światła chce wpuścić do pokoju. Rolety dzień noc występują w wielu wariantach, jako rolety w kasecie, z prowadnicami czy wolnowiszące. Nie ma też problemów z zamówieniem rolet wykonanych z tkanin odpornych na działanie ognia. Wydaje się zatem, że to doskonały wybór do udekorowania okien w każdym hotelu, bez względu na standard.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *