Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Mamy wpływ na kondycję naszej przesyłki?

Obecnie coraz częściej stawiamy na zakupy zagraniczne. Wielu osobom wydaje się, że jedynym sposobem na to, by paczka dotarła do nas w pełni „zdrowa” jest liczenie na łut szczęścia. Są jednak bardziej efektywne metody.

Co jeśli ściągamy z zagranicy, na przykład samochód? Płynie on do nas w kontenerze na statku. Oczywiście wiadomo co woda potrafi zrobić z karoserią. Nawet nie sama woda, a wilgoć, która jest główną przyczyną powstawania korozji. Ważne, aby zabezpieczyć powierzchnie metalowe elementu, który chcemy chronić.

Jak się zabezpieczyć?

Jedną z najlepszych metod jest zabezpieczenie wybranego przez nas elementu bezpośrednio w paczce, skrzyni czy kontenerze. Metoda jest bardzo prosta, wystarczy zabezpieczyć przesyłkę przy użyciu specjalnego produktu. Jest nim na przykład folia antykorozyjna, która tworzy fizyczną warstwę, pomiędzy chronionym elementem metalowym, a wilgocią lub wodą. Folia zawiera preparat, który wydziela niewidoczną parę hamującą proces korozji. Para ta jest bezwonna i nietoksyczna.

Po wyjęciu transportowanego elementu z pudełka, nie wymaga on czyszczenia ani dodatkowych prac. Jest to prosty sposób, aby zyskać pewność, że nasza przesyłka będzie w pełni bezpieczna i dotrze do nas w dobrej kondycji. Jest wiele produktów, takich jak wyżej wspomniane folie. Są to m.in.: papiery, płyny, emitery i pochłaniacze wilgoci. Warto pamiętać o takim zabezpieczeniu, aby później nie wydać majątku na blacharza lub nie wyrzucać produktu do kosza. Kupując zabezpieczajmy swoje paczki, nawet jeśli przesyłka jest krajowa. Każdy, kto regularnie wysyła lub odbiera paczki, powinien zaciekawić się foliami antykorozyjnymi. Podniesie to z pewnością standard sprzedawanych produktów. Pamiętaj, że przesyłkę zawsze możesz poddać inspekcji w miejscu docelowym.

 

 

Popularne tagi : środek antykorozyjny , ochrona przed korozją , zabezpieczenie przed korozją , ochrona antykorozyjna , ochrona metali przed korozją , produkty antykorozyjne , opakowania antykorozyjne , inhibitory korozji , lotne inhibitory korozji

Zadzwoń:
+42 633 53 73

Zobacz stronę:
http://www.excor.pl/pl/kontakt
folia antykorozyjna

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *